« Prohlídni si další kapky

Promluvte si s neznámým člověkem

Kápni si Naplánuj

Viděli jste už někdy někoho zajímavého třeba v MHD? Já myslím, že určitě ano – ať už to byl chlápek se zajímavou knihou nebo třeba hezká slečna, co se příjemně usmívala. Promluvte si s takovým člověkem a uvidíte, že se budou dít divy :)

Příběhy kbelíkářů, kteří si tuto kapku kápli do svého kbelíku

Michaela

Kápnuto před 5 lety

Minuly tyden jsem sla kolem krasne chaty se zahradou a zrovna vysla stara pani. Oslovila jsem ji a pochvalila jeji praci. Moc mile setkani.

Lucík

Kápnuto před 7 lety

Včera v noci jsme "speakovali" s plno lidmi, je až s podivem, jakou dálku jsou lidi ochotni jet na festival. Ještě nejsme takoví blázni-)

Kamča

Kápnuto před 7 lety

dnes cestou na kurz me oslovila neznama pani a zeptala se me,jestli jdu taky na kurz kresleni. Hned jsme se dali do reci, je ji 65 a je plna

Pavel Kroupa

Kápnuto před 7 lety

Když jsem viděl tu krásnou fenečku s tykadlama na hlavě (kostým mravence) musel jsem se dát s její majitelkou do řeči :)

Kamča

Kápnuto před 7 lety

Promluvila jsme si s neznámým ve středu, moc zajímavé to ale nebylo, ale i tak si z toho rozhovoru beru jen to pozitivní...

Pavel Kroupa

Kápnuto před 7 lety

Úplně neznámý muž v makru...mimo to, že jsme se moc nasmáli jsem během deseti minut získal "náhodou" několik životních mouder a zkušeností.

Ilona Nikodemová

Kápnuto před 7 lety

Paní na kole, v košíku nákup, který jí padá...pomáhám ho sebrat a vyvíjí se to v debatu o tom, co bude vařit :-).....dala mi i recept :-)